Юридична компанія «ПІК»

СКІЛЬКИ БАНК МОЖЕ УТРИМУВАТИ З ЗАРПЛАТИ

 

✅ Консультація щодо арешту 300 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з зарплатної картки від 2000 грн.

Останнім часом все частіше боржники стикаються з новою для них проблемою – списання боргів із зарплатної картки. Як і чому заарештовують зарплату українців, ми розповімо в цій статті.

ЧИТАТИ ЩЕ: СПАДОК ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД АРЕШТОМ

Причини стягнення саме із зарплати боржника

Факторів появи даного виду стягнення, а саме звернення стягнення на заробітну плату боржника кілька:

 • поява приватних виконавців;
 • ліквідація банків в Україні;
 • прострочені мікрокредити.

Це звичайно не всі причини, основною проблемою є відсутність коштів у боржника та постійні потрясіння в економіці країни. Що робить неможливим подальшу оплату кредитних зобов’язань громадянами.

Більша частина кредитів – це так звані беззаставні кредити, вони нічим не забезпечені, ніяким майном, а підкріплені тільки кредитним договором. Звернемо увагу, що мікрозайм або мікрокредит у МФО, це такий же договір кредиту і він має юридичну силу. Так як застави немає, стягуються кошти з зарплати або пенсії боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: УТРИМАННЯ  КРЕДИТУ З ЗАРПЛАТИ

Як відбувається звернення стягнення на зарплату

Арешт заробітної плати може статися з двох причин:

 • кредитор отримав рішення суду;
 • кредитор зробив нотаріальну напис.

Далі відкривається виконавче провадження і одразу відбувається арешт рахунків, на які власне і перераховується зарплата роботодавцем боржника. Арешт – це спосіб реалізації примусового діалогу між боржником і виконавчою службою або приватним виконавцем. Адже якщо гроші заарештували, ви шукаєте хто це зробив, і ось налагоджений діалог.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Ви повинні враховувати: якщо виконавцю відомо ваше місце роботи, він може відразу направити постанову про списання коштів з зарплати на підприємство.

Роботодавець буде зобов’язаний здійснювати утримання заробітної плати при виплаті. Скільки будуть утримувати із заробітної плати в рахунок погашення кредиту, залежить від суми вимог, заявлених кредитором, розміру зарплати, стандартно 20% від зарплати, максимальний розмір утримання 50%.

Важливо! Якщо ви не з’явитися до виконавця протягом 10 днів з моменту арешту коштів на зарплатній картці їх спишуть все, не 20% а все, що є на рахунку. Далі є кілька варіантів розвитку подій.

Що робити, якщо зарплату заарештували або списують частину грошей

Варіант №1. Змиритися, нехай списують. Таким чином, боржнику здається, що можна погасити борг, як кажуть, «віддаю потихеньку». Але після того, як ви виплатили всю суму, швидше за все, кредитор уже отримає нове рішення або зробить виконавчий напис на іншу суму. На думку кредитора кредит продовжував діяти. Мати справу з покірним боржником, потихеньку отримувати частину зароблених його працею грошей, ну хіба це не прекрасно. Ця історія скоро не закінчиться, повірте нашому досвіду.

Варіант №2. Юридична консультація, так, грамотна консультація профільного юриста. Не адвоката поруч з будинком, він швидше за все скаже, що потрібно подавати в суд і все оскаржити, скасувати, кредиту не буде або навпаки, що краще заплатити. Насправді, такий висновок і можна буде зробити, але нюансів тут багато. Тому відразу поцікавтеся, чи є у адвоката досвід подібних справ. Розібравшись в причини списання або арешту зарплати, фахівець запропонує вам те або інше рішення проблеми.

Висновки:

Важливо! Якщо гроші вже списали з розрахункового рахунку, повернути їх назад неможливо. Юридична колізія, яка для цього буде потрібна, займе роки.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо мав місце арешт зарплатного рахунку перевірте, чи не арештовано інше майно. У вас одночасно можуть списувати гроші з зарплати і оголосити машину в розшук .

Дуже важливо! Якщо за виконавчим провадженням арештований рахунок боржника, а він відкриває новий рахунок для перерахування коштів. Такі дії вже не адміністративне порушення, це кримінальна відповідальність, аж до позбавлення волі. Тому такі поради відразу відхиляйте.

 

Скільки банк може утримати із зарплати?

Утримання із заробітної плати за кредит! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Вікторія

  17.12.2020 в 23:58

  Доброго вечора,допоможіть вирішить питання по кредиту, в мене їх три,спочатку платила,зараз наразі таких доходів немає,спочатку взяла 1 потім 2щоб закрити 1,звонять з банку з погрозами і до суду хочуть передати,в мене мінімальна зарплатня,допожіть будь. ????

  Відповіcти
  • admin

   18.12.2020 в 10:51

   Доброго дня, телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

   Відповіcти
 • Ксенія

  14.07.2020 в 17:16

  Використавши особисті дані моєї доньки, її знайомий оформив кредити в 5 різних банках на її ім’я. Вона про це не знала, 2 банки встигли продати борги колекторам. Тепер вони погрожують мені, сусідам і знайомим, пишуть всяку гидоту в соцмережах. Донька подала заяву до поліції. Які можуть бути наслідки ? Доньці 28 років, живе окремо на зйомній квартирі, нерухомості в неї нема, чи несуть батьки відповідальність в такому випадку? І що ще треба робити?

  Відповіcти
  • admin

   15.07.2020 в 11:32

   Доброго дня. Ситуація, на жаль типова для України. Додатково до заяви потрібно написати листи до МФО з поясненням, що не маєте відношення до кредиту, та контролювати дії слідчого. Також потрібно подавати до суду на визнання кредитних договорів недійсними.Це досить складно, але іншого виходу нема.

   Відповіcти
  • admin

   15.07.2020 в 11:33

   Наслідки можуть бути сумні, можуть арештувати і майно, і кошти боржника. Родичі не несуть відповідальності, ваше майно і кошти арештувати не можливо.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн