Юридична компанія «ПІК»

Зняття арештів з майна

Право власності на цінне майно передбачає можливість вільного розпорядження ним. Тобто власник має право продавати, дарувати, обмінювати, використовувати або навіть знищувати безпечним способом свою власність. Однак це право може бути порушено на законних підставах. У цьому випадку на власність накладається арешт. З’ясуємо, як відбувається зняття арешту з майна накладеного судом.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ АВТО СУДОМ

Що таке арешт майна, і як він застосовується

Арешт власності – це міра забезпечення виконання власником добровільно взятих на себе або покладених відповідними органами зобов’язань. Найчастіше мова йде про матеріальні претензії третіх осіб. Ініціаторами арешту можуть бути:

 • Митні органи. Арешт застосовується в разі, коли є підстави припускати, що майно ввезено в Україну незаконно. Часто мова йде про автотранспорт. Судова практика зняття арешту з автомобіля показує, що домогтися позитивного рішення, без залучення до справи адвокатів, майже нереально.
 • Слідчі органи. Коли майно є доказом по справі, що розслідується.
 • Суд. Коли майно є об’єктом спору.
 • Органи опіки та піклування. Коли власник не виконує обов’язків перед утриманцями.

Часто задають питання про те, чи можна накласти арешт на майно без суду, відповідь на нього – так, можна. Йдеться про ті випадки, коли зобов’язання однозначно є, але вони не виконуються. Найчастіше йдеться про несплату аліментів або невиконанні договірних зобов’язань. На договір може бути накладений виконавчий напис нотаріуса, одержувач аліментів надає до виконавчої служби документи про їх призначення. У цьому випадку виконавче провадження і арешт майна може статися і без рішення суду.

Питання про те, як зняти арешт з квартири, накладений судом, або з іншого цінного майна, може стати принциповим при погашенні боргу. Продаж цінностей за ринковою ціною може вирішити проблему, але це неможливо через арешт.

Арешт часто передує конфіскації майна і розпродаж його на торгах. Виручити на таких торгах повну вартість неможливо. Це перешкоджає погашення боргу і завдає шкоди боржнику. Тому арешти з майна потрібно знімати. Практика показує, що у більшої частини українців недостатньо знань і досвіду для вирішення проблеми самостійно. Слід звернутися за юридичною допомогою і найняти адвоката.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗНЯТТЯ АРЕШТУ НАКЛАДЕНОГО СУДОМ

Як зняти арешт з майна

Зняття арешту з майна, накладеного судом або в позасудовому порядку, з гарантією можливо тільки якщо зобов’язання власника повністю виконані. Зазвичай мова йде про погашення боргу. Але навіть якщо це неможливо, звернутися до адвоката слід.

Юристи оскаржать арешт в суді. Рішення може бути винесено не на користь боржника, але поки триває судовий розгляд, конфіскація майна неможлива. Адвокати, за рахунок багатого арсеналу юридичних вивертів, можуть відстрочити конфіскацію на кілька місяців, а іноді і років. За цей час необхідно погасити борг іншим способом. Юристи зможуть запропонувати вам варіанти вирішення і цієї проблеми, зокрема можливий викуп кредиту і погашення його зі знижкою.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн