Юридична компанія «ПІК»

Зняття арешту з майна боржника

Оголошення «зняття арешту з майна боржника» привертають все більшу увагу. Причина в тому, що цей вид примусу до виконання зобов’язань застосовують все частіше. З’ясуємо, як і хто накладає арешт на майно і яким способом можна зняти арешт з квартири, автомобіля та іншої власності.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

Застосування арештів майна в Україні

Формально, арешт майна — захід забезпечення виконання його власником покладених зобов’язань. Неформально, це ще і міра примусу і психологічного тиску. Арешт завжди забороняє відчужувати майно, а іноді і користуватися ним. Неможливість вільно розпоряджатися своєю власністю — потужний стимул для виконання обов’язків, та особи, наділені правом накладення арештів, активно користуються ним.

Найчастіше арешти накладає виконавча служба. Для цього особи, перед якими у власника майна є матеріальні зобов’язання, повинні звернутися до суду та отримати рішення про примусове стягнення боргу. Далі, на підставі цього рішення, виконавці відкривають виконавче провадження. Одночасно з цим, боржник потрапляє в базу Єдиного реєстру боржників України. Слідом, на майно боржника накладається арешт. Зазвичай виконавці заарештовують все майно боржника. Під ці дії можна привести формальні обґрунтування, але основна їх мета — психологічний тиск і примус до розрахунку.

Арештовуються не тільки матеріальні засоби, які мають фізичні параметри (квартири, машини), але і грошові кошти на рахунках боржника. Іноді, в результаті таких дій, людина залишається, в буквальному сенсі, без копійки. Зняти арешт з рахунку, машини або квартири непросто, і їх власники відчувають неабиякі незручності.

Крім арешту виконавцями, цю міру впливу застосовують і інші державні органи:

 • Митниця.
 • Податкова.
 • Суд.
 • Наслідок.

Навіть органи соціального захисту можуть виступити ініціаторами цієї заходи впливу, вважаючи, наприклад, що якщо зняти арешт з автомобіля, власник обов’язково його продасть, а аліментів не заплатить.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З МАЙНА БОРЖНИКА

Зняття арештів з майна

Як зняти арешт з майна? Щоб зняти арешт, накладений на ваше майно, насамперед, потрібно з’ясувати, хто його наклав і які вимоги. Далі для звільнення майна з під арешту є 2 шляхи:

Повністю виконати вимоги (звичайно мова йде про повне погашення боргу), повідомити про це особу, яка наклала арешт і дочекатися зняття цієї заходи впливу. Тут основне слово, дочекатися, так як найменша неточність і арешт ніхто не зніме.

Другий шлях більш тривалий і технічно складний. По ньому йдуть ті, хто не може або не хоче виконувати вимоги і ті, хто вважає, що при накладенні арешту його права порушені. Іноді піти шляхом подачі судового позову, грамотний юрист може зняти арешт, і це обходиться в рази дешевше оплати боргу або іншого стягнення.

Тим, хто вирішив йти першим або другим шляхом, рекомендуємо звернутися до фахівців у цій галузі права. У першому випадку вас позбавлять від “ходіння по муках” та стану піди туди не знаю куди, у другому випадку адвокат просто необхідний з юридичної точки зору.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн