Юридична компанія «ПІК»

Вартість зняття арештів з майна

Питання про зняття арешту на майно в Україні, хвилює багатьох, бо ця міра забезпечення застосовується широко. Велика частина арештів пов’язана з судовими рішеннями про примусове стягнення боргу, але накладати арешт можуть не тільки виконавча служба. Таке право мають й інші органи: митниця, органи слідства, соціальні органи і т. д.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

Арешт майна — захід забезпечення виконання зобов’язань її власника. Суть її полягає в тому, що арештоване майно не можна відчужувати, а його вартість, при невиконанні зобов’язань, дозволить їх покрити. Звичайно, для власника майна, арешт створює істотні проблеми, і необхідно вживати заходів до його зняття.

Зняти арешт може тільки той, хто його наклав. Якщо ви дізналися про арешт майна раптово, з’ясуйте хто це і на яких підставах прийнято рішення. Зазвичай при зникненні підстав і арешт знімається майже автоматично. Якщо виплатити борг, арешт знімуть теж не відразу, а після погашення виконавчого збору і витрат виконавця. Але, часто вирішити проблему цим способом неможливо, тоді потрібно звертатися за допомогою до юристів.

Юридична компанія ПІК вже п’ять років допомагає клієнтам знімати арешти з майна та її працівники обов’язково вам допоможуть. Слід тільки розуміти, що питання типу: скільки коштує зняти арешт з квартири, без вивчення справи не мають точної відповіді. Зняття арешту з одного об’єкта нерухомості коштує від 6 тис. гривень, але точну відповідь вам дадуть вивчивши матеріали та обставини справи.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

Терміни зняття арешту з майна також залежать від обставин: якщо, наприклад, погасити борг, арешт можна зняти швидко. Якщо ж для зняття арешту знадобиться здобуття судового рішення, процес займе не менше місяця.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн