Юридична компанія «ПІК»

Арешт майна і оскарження арешту майна

Криза неплатежів по кредитах в Україні зробила питання арешту і конфіскації майна актуальними для багатьох громадян країни. Кредитори хочуть отримати свої гроші, разом з усіма відсотками, штрафами і пенями, і активно тиснуть на боржників. До тиску залучаються не тільки колектори, але й суди і виконавці, державні і приватні. З’ясуємо, як відбувається оскарження арешту майна боржника.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

Що таке арешт майна і як він застосовується

Арешт – це заборона на відчуження майна, застосовувана як міра забезпечення виконання власником наявних або покладених зобов’язань.

Список можливих ініціаторів арешту довгий:

 • Суд. Коли майно є об’єктом спору.
 • Слідчі органи. Коли власність – доказ у справі.
 • Митниця. Коли є підозра про незаконне ввезення в Україну.
 • Органи опіки. Коли власник не виконує обов’язків по утриманню утриманців.

Але найчастіше ініціаторами арешту виступають кредитори. Вони отримують рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі. Порядок накладення арешту на майно передбачає подальше звернення в державному або приватному виконавцю. Виконавець відкриває виробництво і, в його ході, заарештовує власність боржника. Якщо грошей для погашення боргу не вистачило, відбувається звернення стягнення на майно боржника.

Законодавство України не дозволяє не повертати борги. Якщо позичальник не знайшов коштів, відбувається звернення стягнення на арештоване майно. В цьому випадку, майно конфіскують і продають на аукціоні. Учасники таких торгів зацікавлені в низьких цінах. Отримати повну вартість майна не вдається. Це перешкоджає погашення боргу. Тому накладені на майно арешти необхідно оскаржувати і знімати. Зробити це, без залучення до справи адвоката, вкрай складно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА

Що робити боржнику

Щоб отримати постанову про зняття арешту з майна з гарантією 100%, потрібно погасити заборгованість повністю. Для багатьох боржників це неможливо, і вони опускають руки. Робити цього у жодному разі не можна. Потрібно звернутися за юридичною допомогою, інакше стає реальним ризик повного розорення.

Адвокати по боргах проводять роботу в інтересах клієнта відразу за двома напрямками:

 • Займаються зняттям арешту майна через суд.
 • Пропонують клієнту варіанти погашення боргу.

Арешт майна необхідно оскаржити, навіть якщо шансів виграти справу немає. Поки йде суперечка, конфісковувати майно не можна. Адвокати знають прийоми для того щоб суперечка тривала місяцями.

За цей час необхідно погасити борг. Який варіант краще застосувати, юристи можуть сказати після вивчення обставин справи. Зверніться в юридичну компанію ПІК, що спеціалізується на захисті прав позичальників, і отримаєте кваліфіковану допомогу.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн