Юридична компанія «ПІК»

ЯК ДІЗНАТИСЯ ХТО НАКЛАВ АРЕШТ

 

 

Арешт майна – популярний захід забезпечення виконання його власником наявних зобов’язань. Відповімо на питання, що найчастіше ставляться читачами:

Як дізнатися хто наклав арешт?

Арешт майна передбачає заборону на розпорядження, тобто відчуження власності будь-яким способом. Зазвичай арешт накладається на майно, право власності на яке підлягає реєстрації.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Найбільш простий спосіб отримати інформацію про арешт майна, і про те, хто його наклав – це замовити перевірку майна на арешт та інші обтяження через юристів.

Повні відомості про арешти є у нотаріусів і державних реєстраторів. 

Як дізнатися чи є арешт на автомобілі?

Арешт автомобіля передбачає заборону на вчинення реєстраційних дій. Відомості про такі заборони містяться в державному реєстрі обтяжень рухомого майна.

Важливо! Отримати інформацію з реєстру може нотаріус, але відомості доступні тільки за запитом власника і його довірених осіб. Цю ж послугу можна отримати в Сервісному центрі.

Як дізнатися за що накладено арешт на машину?

Зверніться до Сервісного центру, який здійснює реєстрацію автотранспорту.

Прийміть до уваги! Ризик такої перевірки в тому, що якщо автомобіль знаходиться в розшуку, його можуть заарештувати і вилучити.

Сервісний центр має доступ до баз, що містять повну інформацію. При переоформленні машини, перевірка проводиться обов’язково і безкоштовно.

До відома! Перевірка без перереєстрації платна. Власник машини може отримати ті ж відомості, оплативши відповідну послугу.

Як дізнатися чи накладено арешт на майно?

В Україні діють електронні реєстри, частина з яких є загальнодоступною. Наявність арешту квартир, будинків, будівель можна визначити в Державному реєстрі прав на нерухомість. Для цього потрібен електронний цифровий підпис. Послуга платна.

Відомості про арешти рухомого майна доступні через послуги нотаріусів і реєстраторів, і на платній основі перевірку можна замовити у юридичних компаній.

Як дізнатися за що накладено арешт на майно?

Відомості про причини арешту майна можна отримати способом, зазначеним вище.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Швидко і безкоштовно отримати інформацію про арешт майна можна через реєстри судових рішень та боржників. Однак цей спосіб не гарантує точності.

Краще заплатити порівняно невелику суму і отримати якісну послугу.

Як дізнатися накладено арешт на рахунок в банку?

Найпростіший спосіб перевірити чи заарештований рахунок – спробувати провести з нього платіж або зняття грошей. Якщо рахунок арештований, це не вдасться. Причин, за якими суд або виконавчі служби арештовують рахунки, безліч.

Важливо! Для з’ясування суті подій, що найкраще особисто звернутися до найближчого відділення банку, в якому відкрито рахунок.

Як дізнатися хто наклав арешт на рахунок в банку?

Найпростіший і надійний спосіб з’ясування всіх обставин арешту банківського рахунку – це звернення безпосередньо в банк. Банки не блокують рахунки, без отримання постанови про це. Постанова містить всі необхідні дані: причини арешту рахунку і хто прийняв рішення про це.

 

Як дізнатися чи є арешт на майно? 

Дізнатися про арешт майна! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн