Юридична компанія «ПІК»

Зняття арешту з майна накладеного судом

Питання про те, як зняти арешт з квартири накладений судом, актуальний для безлічі українців, які брали кредити, а потім, з різних причин, не змогли своєчасно сплачувати внески. Заарештовують не тільки нерухомість, а й інше цінне майно. Продавати чи іншим способом відчужувати таке майно заборонено. Це створює масу проблем і незручностей. Крім того, за арештом часто слідує конфіскація і розпродаж майна на торгах. По фінансам боржника буде завдано чергового удару. З’ясуємо, чи можливе зняття арешту з майна накладеного судом.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З МАЙНА НАКЛАДЕНОГО СУДОМ

Як відбувається арешт майна

Арешт на власність боржника накладають виконавці, в процесі виконавчого провадження. Для відкриття провадження, кредитор зобов’язаний надати виконавцю законні підстави, рішення суду про примусове стягнення боргу. На отримання такого рішення потрібно чимало часу. При наявності у позичальника адвоката, винесення рішення суду можна відтягнути на кілька місяців, а іноді і років. Кредиторів це не влаштовує і вони задаються питанням про те, чи можна накласти арешт на майно без суду.

Юридичну лазівку для такої можливості фінансові організації знайшли. Закон про нотаріат дозволяє нотаріусам робити виконавчі написи, які є підставою для відкриття виконавцями виробництв.

В результаті, нотаріуси мають право наносити виконавчий напис, а виконавці – відкривати по ньому провадження і заарештовувати майно.

Юрист може скасувати виконавчий напис, нанесений нотаріусом. Кредитори просто користуються слабкою юридичною підготовкою позичальників і сподіваються на те, що боржник не найме адвоката.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З КВАРТИРИ НАКЛАДЕНИЙ СУДОМ

Що робити, коли майно арештоване

Єдиний спосіб, який дає 100% гарантію зняття арешту, повна оплата боргу, разом з усіма відсотками, що набігли, штрафами і пенями. У більшості позичальників такої можливості і бажання немає.

Необхідно найняти юриста. Адвокати вивчать обставини справи і, після цього, пропонують варіанти захисту інтересів позичальника. В першу чергу, необхідно зняти арешт з майна і заблокувати можливість його конфіскації. Досвідчений юрист зможе домогтися цього через суд.

Рекомендуємо юридичну компанію ПІК, що працює по всій Україні. Захист прав боржників – основний профіль її діяльності.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн