Юридична компанія «ПІК»

Арешт майна як забезпечувальна міра

Ваше мано арештоано. Арешт майна боржника Україна більш серйозно взялася за захист прав кредиторів. Розпоряджатися таким майном власник не може і це суттєво впливає на його можливості. З’ясуємо, коли накладається арешт на майно.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ МАЙНА БОРЖНИКА УКРАЇНА

Загальне поняття про арешти майна та їх зняття

Відразу обмовимося, що питання про те, як зняти арешт банку, юридично некоректне. Банк не може накладати арешт. Інша справа, що позичальники можуть передавати майно в заставу, і розпоряджатися ним до виплати кредиту не можуть. Якщо конкретний об’єкт майна необхідно продати, а він перебуває в заставі, необхідно отримати згоду банку. Банки дають такі згоди неохоче, але домовитися можна, наприклад, запропонувавши іншу заставу відповідної вартості.

Арест майна боржника застосовується, як захід, що забезпечує виконання власником зобов’язань перед фізичними та юридичними особами. Ініціювати арешт можуть:

 • Суди. Якщо майно є предметом спору, суд накладає на нього арешт, щоб його формальний власник не мав можливості передати його третім особам і звільнити від розділу або передачі іншим сторонам спору. Відповідь на питання, як зняти судовий арешт, очевидне — або потрібно домогтися такого рішення в суді, або дочекатися рішення суду по суті спору, тоді стане ясно, що кому належить.
 • Органи слідства. Майно, в тому числі і настільки цінне, як нерухомість і автомобілі, може бути доказом у кримінальних справах. Таке майно до закінчення справи не можна не тільки продавати, але й ремонтувати. Якщо ви вважаєте, що накладаючи арешт слідчі органи порушили ваші права, доведеться домагатися зняття обтяження через суд.
 • Органи соціальної опіки. У власників майна можуть бути неповнолітні або дорослі утриманці. Якщо при відчуженні майна їх права порушуються, майно заарештовують. Зокрема, часто виникає питання про те, як зняти арешт з аліментів — оплатіть заборгованість, подтвердить цей факт документально.
 • Податкова служба. Якщо фіскальні органи вважають, що податкові зобов’язання не виконуються, вони арештовують майно вартістю, покриваючою борги перед бюджетом. Як зняти арешт податкової служби? Доведеться або погасити податкову заборгованість, або довести, що нарахування проведені незаконно.
 • Виконавча служба. Виконавці накладають арешти на майно на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу.

У загальному випадку, для зняття арешту потрібно або дочекатися закінчення суду чи слідства, або виконати покладені на власника майна зобов’язання. Однак частина власників арештованого майна вважають покладання на них зобов’язань незаконним, інші не в змозі виконати зобов’язання. І тим і іншим необхідно зняття арештів, для забезпечення повноцінного володіння майном. Вирішити цю проблему без юридичної допомоги не вдасться.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ АРЕШТ МАЙНА

До кого звернутися за допомогою

У практиці найчастіше зустрічаються арешти майна за борги. Юридичні компанії, які зосередили свої зусилля на правову допомогу позичальникам, стикаються з майновими арештами і їх зняттям повсякденно. Юристи таких компаній мають багатий досвід звільнення майна з-під будь-яких арештів.Саме в такі компанії і слід звертатися, якщо у вас накладено на арешт на рухоме майно.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн