Юридична компанія «ПІК»

Арешт майна боржника

Арешт майна боржника ефективний спосіб примусу його до розрахунку і забезпечення можливості проведення розрахунку. Тому цей захід впливу застосовується часто, а українці атакують пошукові системи інтернету запитами: «зняти арешт з майна Україна». Арешт не дозволяє продавати, дарувати, обмінювати та іншим способом відчужувати заарештовану власність. Іноді умови арешту жорсткіше та арештованим майном заборонено користуватися. Все це вкрай обтяжливе для власника арештованого майна. З’ясуємо, де подивитися арешт на майно і як відбувається арешт майна.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ МАЙНА БОРЖНИКА УКРАЇНА

Як дізнатися про арешт майна

Значна частина українців про те, що їх майно арештоване і не підлягає продажу дізнаються якраз у момент спроби переоформити його на покупця. Причина в тому, що суди та інші органи інформують громадян про прийняті рішення письмово поштою за адресою їх реєстрації, але багато там не живуть.

Щоб підготовлювана операція не зірвалася з цієї причини, варто періодично перевіряти своє майно на можливий арешт. Чіткого та прямого шляху, що дає 100% результат, для цього немає. Можна перевірити себе за Єдиним реєстром судових рішень. Якщо відносно вас винесене рішення про примусове стягнення боргу, можна припустити, що все ваше майно заарештовано. Арешт накладає виконавець. Тому перевірте себе у Єдиному реєстрі боржників. Якщо ви там є, виконавче провадження відкрито.

Додатково арешт на рухоме майно, таке як автомобіль, можна перевірити в поліції. Якщо ви перевіряєте арешт на нерухоме майно, замовте довідку в Єдиному реєстрі прав на нерухомості та їх обтяжень.

Накладення арешту

Як відбувається арешт майна? Накладати арешти на майно можуть не тільки виконавці. Цей випадок самий частий, але не єдиний. Ініціаторами арешту також можуть бути:

 • Податкова інспекція, при наявності боргів перед державою.
 • Суди, якщо стосовно майна ведеться суперечка.
 • Органи слідства, якщо майно є доказом по справі.
 • Соціальні органи, якщо продаж майна порушує права утриманців.

Хто б не наклав арешт, продати майно не можна. Іноді його не можна ремонтувати і навіть їм користуватися.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ МАЙНА

Що робити якщо майно арештоване?

Знімає арешт той, хто його накладав. Потрібно з’ясувати хто це і які в нього вимоги. Далі необхідно виконати висунуті вимоги, правильно сплатити всі збори та інші витрати, передати ініціатору підтверджуючі документи і очікувати зняття арешту. Шлях прямо скажемо, не з легких.

Якщо з будь-яких причин це неможливо, слід найняти хорошого юриста. Знімати арешт доведеться через суд, а там потрібні великі знання юриспруденції і тривалий досвід участі в таких процесах. Варто зауважити, що в цьому випадку можна зняти арешт сплативши лише за послуги адвоката, в рази менше. Зверніться в юридичні компанії, що займаються арештами. Для співробітників таких компаній це – щоденна рутина. При їх допомогі, ваші шанси на позитивне рішення сильно зростуть.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн