Юридична компанія «ПІК»

Арешт майна боржника Україна

Ваше имущество арестовано

Криза неплатежів по кредитах привела до того, що банки та інші кредитори стали подавати безліч позовів щодо примусового стягнення боргів в суди і вигравати процеси. Після цього кредитори звертаються до виконавчої служби і, через неї, накладають арешт на майно неспроможного позичальника.

Проблема посилюється тим, що боржники можуть не знати або не пам’ятати про наявність боргу. Багато хто не живуть за місцем реєстрації, а суди відправляють повідомлення саме за цією адресою. Те, що на майно накладено арешт, для боржника може стати неприємним сюрпризом. З’ясуємо, як перевірити чи накладено арешт на майно, і як вчинити, якщо арешт є.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ МАЙНА БОРЖНИКА УКРАЇНА

Як дізнатися про арешт майна

Арешт на майно, може бути накладено не тільки за заборгованость банку великої позики, а й за інші борги, наприклад, через не внесений своєчасно штраф, якщо скупчилися борги за комунальні послуги, якщо не виплачувалися аліменти. Іноді людина про арешт не знає і дізнається про нього при спробі продажу квартири або машини. Тому, перед проведенням подібних угод краще перевірити відсутність арешту. Це можна зробити двома способами:

 1. Арешт на нерухомість або інше цінне майно може бути накладено тільки на підставі рішення суду. Тому можна з’ясувати чи було винесено стосовно громадянина рішення про примусове стягнення боргу. В Україні ці відомості можна отримати, через інтернет, в Єдиному державному реєстрі судових рішень. У рядок «Пошук по контексту» введіть Прізвище Ім’я та По батькові, адреса квартири, будь-яку іншу інформацію, яка відноситься до громадянина або його майну. Іноді реєстр дає кілька десятків рішень, використовуйте додаткові фільтри. Якщо рішення про примусове стягнення боргу є, можна припускати, що і арешт накладено.
 2. Однак якщо накладено арешт на рухоме майно або нерухоме, автомобіль або інший транспорт, квартиру то одним судовим рішенням не обійшлися. Потрібно збудження виконавчого виробництва. Як тільки таке виробництво порушено, відомості про нього відразу потрапляють до Єдиного реєстру боржників. Якщо інформація про порушення виконавчого провадження є, можна практично бути впевненим, що майно заарештовано.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО АРЕШТ МАЙНА

Ви дізналися, що майно арештоване, що робити

Власник арештованого майна позбавляється можливості розпоряджатися ним. Тобто, він не може продати, подарувати, закласти свою власність. Виникає питання про те, як вивести з під арешту  або, як бути з арештом в Україні, насправді вирішити цю проблему гарантовано можна тільки одним способом – повністю розрахуватися з боргом. Після цього виконавці знімуть арешт.

Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно або у вас немає коштів для повного розрахунку по боргу і ви шукайте вихід з ситуації, що склалася, зверніться за допомогою до юридичної компанії, що спеціалізується на захисті прав боржників. Юристи можуть запропонувати варіанти вирішення проблеми і, при необхідності, представлять і захистять ваші інтереси у всіх інстанціях.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн