Юридична компанія «ПІК»

Юрист по мікрозаймам Україна

Мікрозайми охоче беруть ті, хто відчуває нагальну потребу в невеликих сумах грошей. Людям здається, що повернути таку позику не складе труднощів. Коли ж приходить час платити, грошей у багатьох не виявляється. У цій ситуації, слід негайно звернутися за підтримкою до юристів. З’ясуємо, в чому полягає допомога юриста по мікрозаймам, і як вона може полегшити становище боржника.

ЧИТАТИ ЩЕ: КРЕДИТНИЙ ЮРИСТ

У чому небезпека мікрокредитів

Отримати мікрозайм може практично будь-хто. Досить паспорта та податкового коду. Суми позики видаються невеликими. Люди не замислюючись позичають, часто навіть не читаючи договір. І дарма. Умови кредитування, незалежно від того займ це МФО, онлайн-кредит або зняття грошей з кредитної карти, вкрай жорсткі. Процентні ставки набагато перевищують ті, що використовуються при видачі банківських кредитів. Суми штрафів за прострочення платежів здатні збільшити борг в кілька разів, протягом короткого часу.

Якщо позичальник не платить, до нього швидко приходять колектори. Їх завдання – налякати боржника, позбавити його сну і спокою, повідомити про наявність простроченого боргу всім друзям і знайомим. Метою таких дій є примус до вишукування коштів на погашення боргу, разом з відсотками і штрафами, будь-яким способом. Часто колектори пропонують взяти позику в іншому МФО і розрахуватися з ними.

Юрист за простроченими кредитами міг би підказати боржнику, що робити так не можна. Ви не зуміли розрахуватися по невеликому займу. Щоб повернути його разом з нарахуваннями, вам потрібно, на таких же грабіжницьких умовах, позичити велику суму. Шанси, що це вдасться, мінімальні. Але юриста часто поряд не виявляється. Люди беруть нові позики МФО. Деякі одночасно винні по десятку несплачених кредитів. Ситуація здається безвихідною. Але вихід є.

Хто допоможе боржникам по мікрозаймам

Допомогти боржнику вибратися зі складної фінансової ситуації зуміє юрист по мікрозаймам. Тільки потрібно відразу розуміти, що всі розмови про те, що існують деякі можливості просто не платити, є казками. Погасити кредит доведеться все одно. Але юрист допоможе зробити це щадним для позичальника способом.

Юристи по мікрозаймам можуть запропонувати:

 • Списання відсотків і штрафів, нарахованих з порушенням закону. За мікропозиками такі нарахування трапляються часто. Суму боргу можна значно знизити.
 • Зняття арештів з майна і перешкоджання конфіскації майна.
 • Припинення незаконного тиску колекторів.
 • Відтягування винесення судом рішення про примусове стягнення боргу. Так з’являється час для вишукування грошей.
 • Банкрутство. Цей варіант хороший, коли вартість майна є суттєво меншою від суми боргу.
 • Погашення кредиту зі знижкою, через викуп прав вимоги по ньому.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА ЮРИСТА ПО КРЕДИТАМ ОНЛАЙН

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Там підкажуть, як діяти у вашій ситуації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн