Юридична компанія «ПІК»

Юридична допомога з кредитами

Частина позичальників, з незрозумілих причин, вважає, що віддавати борги не доведеться зовсім і не вживає взагалі ніяких дій до їх погашення. Кредити доведеться оплатити. Питання в тому, яким способом це зробити і не розорить чи позичальника повністю виплата боргу. З’ясуємо, чому боржникам потрібна юридична допомога по кредиту.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА У ВИПЛАТІ КРЕДИТУ

Чим загрожує позичальникові заборгованість по кредиту

В ідеалі, до юристів слід звертатися ще до отримання кредиту. Вивчивши кредитний договір і ваше матеріальне становище, фахівець здатний дати прогнози щодо своєчасності погашення боргу і попередити про можливі ризики. Однак до настання неприємних наслідків, більшість громадян вважає, що поради їм не потрібні. Юристів запрошують до справи, коли неприємності вже трапилися.

Юридична допомога по кредитам затребувана у тих позичальників, які вже не можуть платити і починають розуміти, що неприємна розв’язка наближається:

 • З першого дня прострочення виплат починають нараховуватися штрафи і пені, які суттєво збільшують суму боргу. Якщо це мікропозика, то борг, за короткий термін, може збільшитися в кілька разів.
 • Позичальника починають переслідувати колектора. Вони дзвонять йому по ночах або приходять особисто і залякують. Про проблему повідомляють всім, кому тільки можна.
 • Далі кредитор отримує виконавчий напис нотаріуса або рішення суду про примусове стягнення боргу.
 • З цими документами він відправляється в виконавчу службу, а та відкриває виконавче провадження.
 • В рамках провадження заарештовують все майно боржника. Далі його конфіскують і розпродають. Виручені кошти передають кредитору.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Юридична допомога по боргах необхідна позичальнику з того моменту, як він зрозумів, що черговий платіж своєчасно внести не зможе. На цьому етапі ще є шанс домовитися з кредитором”. 

Далі вже конкретно потрібен юридичний захист прав боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА ЮРИСТА ПО КРЕДИТАМ ОНЛАЙН

Чим допоможе адвокат по кредитах

Найнятий юрист:

 • Грамотно зафіксує порушення закону, допущені колекторами і припинить психологічний тиск на позичальника.
 • Заважатиме конфіскації і розпродажу майна. Для цього подаються судові позови, апеляції і застосовуються інші хитрощі, знімаються арешти з майна. Мета таких дій максимально віддалити конфіскацію і знайти за цей час спосіб погасити борг.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Вивчивши справу, досвідчений юрист з кредитних боргів зможе запропонувати варіанти дій, які призведуть до погашення кредиту, не розоривши боржника повністю”.

До відома! Один з таких варіантів – викуп боргу і погашення його зі знижкою. Який спосіб підійде вам, можна буде дізнатися на юридичній консультації.

Допомога юриста по кредитам онлайн – це не марна трата грошей, а єдиний спосіб захистити свої права і майно при наявності прострочених боргів.

Юридична допомога по кредиту.

Юридична допомога з МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн