Юридична компанія «ПІК»

Безкоштовна консультація юриста по мікрозаймам

Багато боржників МФО, заплутавшись в кредитах, взявши два, три або навіть п’ятдесят п’ять кредитів, шукають інформацію: як припинити це кредитне рабство. Спробуємо окреслити перспективи і попередити наслідки неправильних дій боржників МФО. Почнемо по порядку.

Почнемо з простого, якщо у вас НЕМАЄ ПРОСТРОЧЕННЯ, це діючий кредит! Ніхто не зробить знижки і ніяк не можна домовитися зробити суму менше. Списати частину боргу теж неможливо, не шукайте допомоги. Як максимум реструктуризація, все, що можливо зробити.

Взаємодія боржника з МФО

Оплачуючи щоразу пролонгацію, ви повинні чітко розуміти, що в наступному місяці ви зможете погасити кредит повністю. Роками платити пролонгації, а тим більше брати нові кредити на погашення частини або пролонгації по старих кредитах – ЦЕ НЕ ВИХІД! Заплутується в кредитах ще більше.

Якщо була допущена прострочення і нарахували великий борг, потрібно чітко розуміти, що після сплати, навіть більшої частини, ви залишитесь в боржниках. Якщо сума буде менше ніж тіло кредиту, всі нарахування будуть зі штрафами і пенею. Віддавши частину, борг зменшиться, але не надовго, вам нарахують ще й ще. Ви будете платити і платити, а борг буде рости і рости – ЦЕ НЕ ВИХІД!

Акції та спец пропозиції. Не будемо говорити, що це обман в ста відсотках випадків, але таке відбувається дуже часто. Якщо у вас пішло прострочення по кредиту і борг виріс, щоб ви заплатили, вам можуть запропонувати погашення акцією. Суть в тому, що вам говорять, заплатіть частину суми, а решту ми вам нібито спишемо. В результаті боржник отримує довідку про відсутність боргу на поточну дату, це тимчасово, сам кредит не списують, а списують тільки заборгованість. Боржник заспокоюється на місяць, через місяць, борг знову виріс і його вимагають, як ні в чому не бувало – ЦЕ НЕ ВИХІД.

Висновок: платити по кредитах, віддаючи останні гроші, платити за акціями та спец пропозиціями потрібно з розумінням того, що борг можуть і не списати, обдурити просто для того щоб ви заплатили. Пролонгація за пролонгацією, цьому не буде кінця, якщо у вас немає і не буде перспективи погасити кредит повністю. Зрештою, вам відмовляють в пролонгації, спеціально, щоб борг виріс і зроблять з вас “дійну корову” з величезним боргом.

Шахраї і всякого роду рятівники боржників

Допоможу погасити кредит. Ця тема теж розквітла буйним цвітом, на цьому грунті заробляють як відверті шахраї, так і юристи, адвокати і компанії, що маскують свої послуги, як юридичні.

Почнемо з відвертих, це звичайно пропозиції по видаленню даних з бази МФО або видалення з реєстру мікрозаму. Тут 1000% обман і шахрайство, це просто неможливо. Після оплати подібних послуги, відразу можете вважати себе “ЛОХОМ”, якого “розвели”. Промишляють злодії в соцмережах і месенджерах, обіцяють 100% результат, результат буде один, вас обдурять.

Тепер про юристів і компанії. Спекуляція на листах про списання боргу, заборону дзвінків, заяв про припинення дзвінків родичам – ЦЕ НЕ ПРАЦЮЄ. Ніякі листи і заяви не спишуть борг і не припиняють дзвінки.

Викуп кредиту у МФО, так, таке можливо, але якщо вам кажуть, що ми вас винесемо до свого списку на викуп і коли збереться достатня кількість боржників, ми всіх купимо і потім ви погасите нам зі знижкою – ШАХРАЇ! В Україні більше ста МФО, деякі продають, деякі взагалі не продають кредити, навіть після прострочення. Найголовніше, той, хто обіцяє викупити ваш кредит, повинен сам бути фінансовою компанією і мати ліцензію на факторинг.

Адвокати теж не гребують провести консультацію за 500 – 700 гривень або написати позов до суду за 1000 – 2000 грн. з незрозумілою перспективою розгляду. Подати до суду на МФО можна у виняткових випадках.

Що буде якщо не платити

Боржників можна поділити на два табори: сміливих, які не бояться нічого, начитавшись відгуків на форумах, що нічого не буде і тих, які дуже бояться і віддають останнє, щоб уникнути наслідків.

Коротко розповімо про незаперечні наслідки після прострочення:

 • дзвінки боржнику щодня;
 • автодозвон з нагадуванням;
 • СМС з погрозами;
 • дзвінки родичам;
 • дзвінки на роботу;
 • дзвінки сусідів;
 • розклеювання інформації за місцем проживання;
 • розсилка в соцмережах.

Самостійно уникнути дзвінків можна тільки боржнику і тим, кого ви переконаєте поміняти номер телефону. Блокувати номери колекторів в телефоні, змінювати номери, ховатися, не відповідати на дзвінки, ось слушні поради боржників.

Протистояти дзвінкам законно, можна написанням скарг і заяв, а й тут сподіватися на миттєвий ефект теж не варто. Згідно із законом, на один тільки розгляд скарги у НБУ, є 30 днів. Навіть якщо ви написали скаргу, вам будуть дзвонити ще мінімум місяць.

Що стосується заяв в поліцію, зареєструвати заяву можна, домогтися розслідування, а тим більше покарання, не факт. Але, тим не менше, писати потрібно, обов’язково, особливо у випадках відвертих погроз вам або близьким. Поліція, як б її не ганьбили, працює, ось яскраві приклади:

ЧИТАЙТЕ ТУТ: У КИЇВІ РОЗКРИЛИ ДВА КРУПНИХ КОЛЕКТОРСЬКИХ ЦЕНТРА!

ЧИТАЙТЕ ТУТ: ПОЛІЦІЯ ЗААРЕШТУВАЛА КОЛЕКТОРІВ

Наслідки, які можуть бути в окремому випадку:

 • кредит продадуть колекторам;
 • зроблять виконавчий напис нотаріуса;
 • подадуть до суду.

Витримати цей пресинг можуть далеко не всі і починають платити, на тому чи іншому етапі коллекшена. Деяких боржників доводять до депресії і суїцидальних думок. Маніпулювати, погрожувати і вимагати повернути борг колектора МФО вміють дуже добре.

Ось подарунок від нас для ВАС, читайте, то, що будуть вам надсилати і про що говоритимуть.

ТИСНІТЬ ЩОБ ДІЗНАТИСЯ: СМС І ДЗВІНКИ КОЛЕКТОРІВ

Тут інформація з питань загроз, які ви отримаєте від МФО після прострочення.

Як погасити кредит в МФО

Відповідь на головне питання, як погасити кредит в МФО. Варіантів не так багато, на жаль. Якщо ви задаєте питання про те, як погасити кредит, якщо немає грошей або як закрити кредит, якщо нема чим платити – У НАС НЕМАЄ ВІДПОВІДІ. Без грошей можна тільки терпіти і сподіватися, що про вас просто ЗАБУДУТЬ.

Що стосується законних термінів закінчення кредиту, ЙОГО НЕМАЄ. Є термін позовної давності, термін, після якого не може бути застосовано стягнення у судовому порядку. Кредитор втрачає право стягувати борг через суд, після закінчення ТРЬОХ РОКІВ. Але це не означає, що кредит кудись пропав, дзвонити і вимагати можуть і через три, і через десять років.

Для тих, хто має можливість оплатити борг, доступні такі варіанти:

Погашення по акції, зі списанням. Обов’язково з супроводом юриста і отриманням листа про відсутність кредиту. Якщо МФО надіслало вам лист, не полінуйтеся, наберіть нашого фахівця і проконсультуйтеся.

Погашення у колекторів зі знижкою, після продажу. Коли вам скажуть, що ваш кредит проданий колекторам, наберіть юриста і просіть погодити угоду і отримати необхідні документи.

За виконавчим провадженням, коли кредитор зробив нотаріальний напис, заарештував і списав гроші з рахунку, можна доплатити і визнати договір виконаним через суд.

За рішенням суду, коли сума вказана в самому рішенні, після оплати договір припиняється.

Ми не закликаємо вас не платити по кредиту, але і погоджуватися на пограбування, хоч і підписане власноруч, не варто. Терпіть, у кого немає грошей, платіть, якщо є така можливість. Ми можемо тільки допомогти заощадити при погашенні боргу. Так, беремо гроші за свої послуги, це нормально. Можете впоратися самостійно? Відмінно!

Кому потрібна допомога, тисніть по посиланню, читайте, думайте, залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЗА КРЕДИТАМИ В МФО

Сподіваємося, що ви все зрозуміли, якщо не зрозуміли, перечитайте. Звертайтеся за консультацією і погашайте кредити зі знижкою.

Ваша юридична компанія ПІК.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн