Юридична компанія «ПІК»

Допомога адвоката по кредитам

Значна частина українців заплуталася в кредитах. Грошей на своєчасне погашення їх немає, а кредитори або колектори насідають, погрожуючи розоренням, а іноді і розправою. Боржнику здається, що прийнятного виходу із ситуації у нього немає, і допомоги чекати нізвідки. Це не так. Дізнаємося, як неплатоспроможним позичальникам допомагають кредитні адвокати.

ЧИТАТИ ЩЕ: АДВОКАТ ЗА КРЕДИТАМИ МФО

Хто такі кредитні адвокати, і які послуги вони надають?

Кредитні адвокати – професійні юристи, які спеціалізуються на боргових зобов’язаннях. Адвокат по боргах потрібен перед взяттям позики, кількість неплатників знизилося б в рази, отримай вони консультацію перед отриманням кредиту…

Багато договорів кредитування складені так, що є вкрай невигідними для позичальників. Адвокат зумів би вказати на такі договори і вони б просто не були укладені. Однак, український менталітет не передбачає звернення за порадою до спеціалістів, до тих пір поки все не стане по справжньому погано. Тому, в наших реаліях, такі адвокати в основному займаються захистом прав та інтересів, що вже відбулися неплатоспроможних боржників.

Адвокат по кредитних боргах, може:

 • Вивчити кредитні договори, на предмет наявності в них помилок і порушення законодавства. Якщо такі факти будуть виявлені, можна буде оскаржити договір цілком або в окремих його частинах.
 • Зняти арештів з майна і зарплати, оскаржити дії виконавців та інші заходи, спрямовані на протидію списання грошей з рахунків і зарплати боржника.
 • Пропонує варіанти, погашення боргу на комфортних умовах. Один з них – викуп боргу і погашення його зі знижкою.

Це неповний список можливостей.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КРЕДИТНІ АДВОКАТИ

Де найняти кредитного юриста

Читачі цікавляться, скільки коштує адвокат по кредитних справах, чітко відповісти на це питання не можна. Вартість роботи буде залежати від складності справи та необхідного робочого часу юриста. Багато що залежить і від того, якого саме адвоката найняти. Якщо юрист відомий, як людина здібна виграти дуже складна справу, це підвищує вартість робочого часу адвоката.

Допомогу адвоката по кредитах надають співробітники юридичної компанії ПІК. Понад 10 років, компанія спеціалізується на захисті прав боржників. Адвокати компанії виграли сотні справ і списали мільйонні борги своїх клієнтів. Послуги адвокатів по кредитах компанії ПІК доступні по всій Україні.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн