Юридична компанія «ПІК»

ПОСЛУГИ АДВОКАТА З КРЕДИТІВ

Послуги юриста за кредитами в Україні затребувані, їх надають багато компаній та юристів, серед них чимало шахраїв та пройдисвітів. Мета яких позбавити вас грошей, а не боргів і позик.

Грошей на своєчасне погашення кредитів не вистачає, а кредитори та колектори насідають, загрожуючи розоренням, а іноді й розправою. Боржнику здається, що прийнятного виходу із ситуації він не має, і допомоги чекати нізвідки. Це не так.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Послуги адвоката з кредитних справ

Послуги кредитного адвоката більшості боржників потрібні ще до проблем із кредитом. Консультація юриста допоможе уникнути негативних наслідків, таких як:

 • арешт майна за несплату кредиту;
 • арешт зарплатного рахунку;
 • переоформлення іпотечної квартири на кредитора;
 • виселення із квартири за борги.

Багато договорів кредитування складено так, що є вкрай невигідними для позичальників. Український менталітет не передбачає звернення за порадою до фахівців, поки все не стане по-справжньому погано. Тому, в наших реаліях, адвокати в основному займаються захистом прав та інтересів неплатоспроможних боржників і вирішенням проблем, що вже відбулися.

До відома! Варто вивчити кредитний договір щодо наявності у ньому помилок та порушення законодавства. Якщо такі факти будуть виявлені, можна буде оскаржити договір цілком або в окремих його частинах.

Послуги юриста з банківських питань

Послуги адвоката з банківських справ надають і шахраї, користуючись рекламою в інтернеті та довірливістю громадян. Більшість таких “адвокатів” відразу ж обіцяють вирішити всі проблеми, переконують боржника, що без їхньої допомоги настане просто “кінець”. Вони самі залякують боржників в’язницею, арештами, конфіскацією майна тощо. У разі відмови від співпраці.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Ніколи не користуйтеся послугами адвоката за кредитами, не перевіривши дані про компанію, не довіряйте листуванням у месенджерах та соц. мережах. У компанії має бути офіс та телефон, за яким можна зв’язатися.

Послуги юристів з кредитів та позик

Вирішити проблему з боргом не так просто, “хованки” з кредитором не позбавлять вас боргу, а лише додадуть проблем у майбутньому. Змінювати номер телефону, місце роботи та проживання довгі роки – не найкращий вихід із ситуації.

Послуги кредитних юристів надають працівники юридичної компанії ПІК. Понад 10 років компанія спеціалізується на захисті прав боржників. Адвокати компанії виграли сотні справ та списали мільйонні борги своїх клієнтів. Послуги адвокатів за кредитами компанії “ПІК” доступні по всій Україні.

Адвокат із кредитів! Адвокат з кредитних суперечок!

Послуги юриста з кредитів. Онлайн-консультація. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн