Юридична компанія «ПІК»

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА З МФО

 

В українському сегменті мережі інтернет запит «мікропозика юридична консультація» розміщують із зростаючою інтенсивністю. Не блискуче економічне становище країни погіршилося пандемією коронавіруса та заходами боротьби з ним. Доходи українців скоротилися.

Частина громадян скористалася можливістю отримати гроші на життя в мікрофінансових організаціях (МФО). З поверненням позик у частини одержувачів виникли проблеми. З’ясуємо, чому це відбувається і хто може дати консультацію по вирішенню проблеми.

Чому з виплатою мікропозик часто виникають проблеми

Мікропозики часто беруть ті, кому банки відмовили б у кредиті, за необхідності, хвороба близьких, так і просто перехопити до зарплати. Виникаючі ризики мікрофінансові організації компенсують жорсткими умовами договору:

 1. Процентні ставки перевищують банківські.
 2. Штрафи та пені за несвоєчасну сплату встановлюються високі.

До відома! Стягнення прострочених боргів МФО здійснюють в колекторській манері. Неспроможного позичальника залякують всіма доступними способами, прагнучи змусити його знайти кошти. Часто колектори МФО прямо пропонують боржника взяти новий кредит в іншій мікрофінансової організації.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Ні в якому разі не беріть нову позику з метою погашення боргу за старою. Це прямий шлях до того, щоб остаточно заплутатися в боргових зобов’язаннях і, зрештою, втратити майно.

Допомогти позичальнику може адвокат по мікропозикам.

Чому позичальнику МФО потрібна юридична допомога і де її отримати

Серйозні проблеми у боржників МФО виникають з першого дня прострочення платежів. Ці організації відразу звертаються до колекторських методів стягнення коштів. Позичальникам телефонують ночами, зустрічають біля під’їзду, про наявність фінансових проблем повідомляють родичам і знайомим.

До відома! Ці дії часто незаконні, але колектори розраховують на те, що позичальник не зможе захистити свої права. Юрист здатний надати потрібну допомогу, сам факт його найму часто зупиняє незаконний тиск.

В чому можуть допомогти юристи з кредитних боргів

Коротко про те, що можуть зробити юристи, якщо ви звернетеся за допомогою.

Важливо! Найголовніше, що з площини погроз, тиску і страху ваш діалог з МФО перейде в юридичну площину. Телефонуйте моєму АДВОКАТУ, всім знайома фраза. Ви будете точно знати, що колектора або МФО можуть зробити.

Особливості правової допомоги в таких випадках:

 • Досвідчений фахівець може вирішити питання з реструктуризацією чи списанням частини боргу за кредитом.
 • Якщо кредит продано колекторам, адвокат може домовитися про викуп кредиту у колекторів.
 • У разі, якщо МФО подало на вас до суду або зробило виконавчий напис, вам точно потрібен фахівець.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Безкоштовна юридична консультація з мікропозик телефоном або онлайн, повністю проблем позичальника не вирішить. В такому режимі можна розповісти лише про якісь загальні положення законодавства.

Важливо! Для визначення тактики вирішення конкретної проблеми, необхідно вивчення документації та обставин справи.

Набравши в інтернеті запит «мікропозики юридична консультація», зверніть увагу на пропозиції юридичної компанії ПІК. Її співробітники, за 10 років роботи, допомогли тисячам позичальників і списали з них мільйонні суми боргів.

 

Скільки коштує кредитний адвокат?

Адвокат по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн