Юридична компанія «ПІК»

АДВОКАТ ПО БАНКАМ

Адвокат у справах із банками допоможе вирішити питання, пов’язані з арештом рахунків чи банківських карток, простроченням із іпотечних виплат, автокредитами.

Банківський адвокат може проаналізувати договори кредитування, іпотеки та поруки, знизити суму боргу, вивести майно з-під застави, оскаржити нотаріальний напис чи рішення суду, домовитися про реструктуризацію боргу чи відстрочку платежу.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Адвокат з банківських кредитів

Адвокат у банківських справах дозволяє швидко та вигідно вирішити суперечки між банком та позичальником. Найбільш поширені проблеми:

 • невчасна сплата кредиту;
 • порушення у процедурі реалізації предмета застави з іпотечного кредитування чи автокредиту;
 • визнання незаконним виконавчого напису нотаріуса;
 • оскарження судового рішення;
 • обчислення терміну давності за кредитним договором.

Вирішення будь-якої з наведених вище проблем краще довірити адвокату з банківських спорів. Тільки так можна правильно скласти позов та забезпечити найефективніший захист у суді.

До відома! Хороший адвокат у банківських справах допоможе розібратися навіть у дуже складній ситуації та вирішити справу на користь клієнта.

Адвокат у банківській сфері

Основна перевага адвоката – звичайно ж можливість представляти інтереси клієнта в суді, нагадаємо, що лише адвокат із посвідченням може захищати боржника у судовому засіданні.

Більшість адвокатів позиціонують себе як фахівців “загальної практики”, тобто беруться за всі справи, від кримінальних до кредитних спорів. Але останнім часом частина адвокатів та юридичних компаній зосередилася саме на вирішенні кредитних проблем з банком. Довіряти вирішенню проблем із банком саме таким фахівцям, адвокатам у банківській сфері, більш раціонально. Звичайно ж, основним критерієм роботи адвоката залишається практика, кількість виграних справ та відгуки, але й досвід вирішення кредитних проблем також важливий.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Допомога адвоката за банківськими кредитами дозволить відстрочити рішення про примусове стягнення майна, що дасть змогу розрахуватися із боргом на вигідних умовах.

Послуги адвоката з банківських справ

Адвокат із спорів із банком може представляти своїх клієнтів перед фінансовими установами, банками. Адвокати, що спеціалізуються на спорах з банком, перебувають у постійній взаємодії з клієнтом, щоб мати можливість приймати рішення, ґрунтуючись на повній інформації.

Залежно від рівня складності спору, адвокати, що спеціалізуються на спорах з банком, можуть:

 • Запропонувати правові поради та рекомендації.
 • Надати зрозумілу оцінку юридичної ситуації.
 • Надавати професійну підтримку, консультації та представляти інтереси своїх клієнтів у судах, виконавчій службі тощо.

Вибирайте досвідчених юристів, які практикують вирішення проблем у конкретній галузі. Саме такі фахівці працюють у юридичній компанії “ПІК”. Звертаючись до нас, ви не витратите гроші даремно на адвоката загальної практики, який не має достатньо знань, щоб допомогти.

Адвокат зі спорів з банком!

Адвокат по банкам. Онлайн-консультація адвоката із банківських справ. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок чи консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн