Юридична компанія «ПІК»

АДВОКАТ ІЗ БАНКІВСЬКИХ СПРАВ

Адвокат по кредитних справах допоможе вирішити питання, пов’язані з арештом рахунків або банківських карток, простроченням із іпотечних виплат, автокредитами.

Досвідчений юрист допоможе визнати договір кредитування, іпотеки або поруки недійсним, знизити суму боргу, вивести майно з-під застави, оскаржити нотаріальний напис, домовитися про реструктуризацію боргу або відстрочення платежу.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Адвокати з банківської справи

Банківський адвокат дозволяє швидко та вигідно вирішити суперечки між банком та позичальником. Найбільш поширені проблеми:

 • невчасна сплата кредиту;
 • порушення у процедурі реалізації предмета застави за іпотечним кредитування чи автокредиту;
 • визнання незаконним виконавчого напису нотаріуса;
 • оскарження судового рішення;
 • обчислення терміну давності за кредитним договором.

Вирішення будь-якої з наведених вище проблем краще довірити юристу, який спеціалізується на банківських справах. Тільки так можна правильно скласти позов та забезпечити найефективніший захист у суді.

До відома! Хороший адвокат із банківських справ допоможе розібратися навіть у дуже складній ситуації та вирішити справу на користь клієнта.

Адвокати з кредитних справ

Щоб зняти арешт з картки чи рахунку, скасувати незаконно нараховані відсотки, пеню та штрафи, слід знайти адвоката у кредитних справах.

Кваліфікований юрист допоможе:

 • провести переговори з будь-якою фінансовою установою та колекторами;
 • провести угоду щодо викупу проблемного кредиту;
 • оскаржити кредитний договір, поруку, виконавчий напис нотаріуса;
 • розблокувати рахунки;
 • зняти арешт із майна;
 • скасувати безпідставно нараховані штрафи та пені.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Допомога адвоката у кредитних справах дозволить відстрочити рішення про примусове стягнення майна, що дозволить розрахуватися із боргом на вигідних умовах.

Адвокат у банківській сфері

Адвокати з банківських справ можуть захистити ваш бюджет та майно від посягань з боку банку, МФО чи ​​колекторів. Нададуть консультацію та захистять клієнта в суді.

Вибирайте досвідчених юристів, які практикують вирішення проблем у конкретній галузі. Саме такі фахівці працюють у юридичній компанії “ПІК”. Звертаючись до нас ви не витратите гроші даремно на адвоката загальної практики, який не має достатньо знань, щоб допомогти. Разом з юристами “ПІК” ви збережете свої фінанси та нерви.

Адвокат із кредитів! Адвокат з кредитних суперечок!

Послуги юриста з кредитів. Онлайн-консультація. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн