Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНАЙТИ ХОРОШОГО ЮРИСТА З КРЕДИТІВ

Послуги юриста по кредитах в Україні затребувані, їх надають багато компаній та юристів, серед них чимало шахраїв та пройдисвітів. Мета яких позбавити вас грошей, а не від боргів і позик.

Грошей на своєчасне погашення кредитів не вистачає, а кредитори та колектори насідають, загрожуючи розоренням, а іноді й розправою. Боржнику здається, що прийнятного виходу із ситуації у нього немає, і на допомогу чекати нізвідки. Це не так.

Послуги кредитного юриста

Послуги юриста по кредитних боргах більшості боржників потрібні ще до проблем з кредитом. Консультація юриста допоможе уникнути негативних наслідків, таких як:

 • арешт майна за несплату кредиту;
 • арешт зарплатного рахунку;
 • переоформлення іпотечної квартири на кредитора;
 • виселення із квартири за борги.

Багато договорів кредитування складено так, що є вкрай невигідними для позичальників. Український менталітет не передбачає звернення за порадою до фахівців, поки все не стане по-справжньому погано. Тому, в наших реаліях, юристи в основному займаються захистом прав та інтересів неплатоспроможних боржників, що вже відбулися.

До відома! Варто вивчити кредитний договір щодо наявності у ньому помилок та порушення законодавства. Якщо такі факти будуть виявлені, можна буде оскаржити договір цілком або в окремих його частинах.

Послуги юриста з банківських питань

Послуги юриста з банківських справ надають і шахраї, користуючись рекламою в інтернеті та довірливістю громадян. Більшість таких “юристів” відразу ж обіцяють вирішити всі проблеми, переконують боржника, що без їхньої допомоги настане просто “кінець”. Вони самі залякують боржників в’язницею, арештами, конфіскацією майна, тощо, у разі відмови від співпраці.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Ніколи не користуйтеся послугами юриста по кредитах, не перевіривши дані про компанію, не довіряйте листуванням у месенджерах та соц. мережах. У компанії має бути офіс та телефон, за яким можна зв’язатися.

Скільки коштують послуги кредитного юриста

Скільки коштують послуги юриста по кредитах? Ціна послуг кредитного юриста залежить від проблеми виникла у боржника, регіону та популярності юриста. Хороший юрист по кредиту бере за послуги більше, що закономірно, але не завжди доцільно оплачувати послуги за завищеною ціною, розв’язання проблеми може бути простим, спочатку варто отримати консультацію. Загалом послуги кредитного юриста можна поділити на етапи:

 • консультація;
 • аналіз;
 • реалізація та план необхідних дій.

Вирішити проблему з боргом не так просто, “хованки” з кредитором не позбавлять вас боргу, а лише додадуть проблем у майбутньому. Змінювати номер телефону, місце роботи та проживання довгі роки – не найкращий вихід із ситуації.

Послуги кредитних юристів надають співробітники юридичної компанії ПІК. Компанія спеціалізується на захисті прав боржників. Юристи компанії виграли сотні справ та списали мільйонні борги своїх клієнтів. Послуги юристів по кредитах компанії “ПІК” доступні по всій Україні.

Скільки коштують послуги кредитного юриста?

Послуги юриста по кредитах. Послуги юриста по кредитних боргах. Ми знаємо як вирішити вашу проблему з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн