Юридична компанія «ПІК»

Допомога юриста по кредитам онлайн

Фінансові установи почали активно вживати заходи до збору боргів примусово. В результаті, неплатоспроможні позичальники ризикують усім своїм майном і знаходяться під безперервним психологічним, а іноді і фізичним, тиском колекторів.

ЧИТАТИ ЩЕ: КРЕДИТНИЙ ЮРИСТ

Отримати допомогу юриста по кредиту здогадуються не всі. Багато пускають справу на самоплив, розраховуючи, що проблема вирішиться сама. Цього не станеться. Кредитори не забудуть про борги. Вони будуть нараховувати на них відсотки і штрафи, збільшуючи суму боргу. В кінцевому підсумку, через виконавчу службу, вони заарештують майно боржників.

Допускати цього не можна – це прямий шлях до повного розорення. За свої права треба боротися. З’ясуємо, чим юрист по боргах за кредити може допомогти позичальникам, які потрапили в складну фінансову ситуацію.

Яку допомогу надають юристи по кредитах

Юриспруденція складна і багатогранна наука. Адвокати спеціалізуються у вузьких областях права. Тим, у кого виникли проблеми з виплатою боргів, потрібні саме кредитні юристи. Такі фахівці зможуть правильно оцінити обставини справи, намітити стратегію вирішення проблеми і домогтися її втілення в життя, застосовуючи всі свої знання і досвід.

Варіанти полегшення боргового тягаря існують. До них відносяться:

 • Списання неправомірно нарахованих відсотків і штрафних санкцій. Особливо цим грішать МФО. Вони записують в кредитний договір умови, які порушують законодавство України, та прагнуть домогтися їх виконання. Юрист зі списання боргів, захищає права клієнта.
 • Зняття арештів з майна, зарплати, депозиту, пенсії;
 • Затягування ухвалення судом рішення про примусове стягнення боргу. Досвідчений юрист може відтягнути прийняття такого рішення на кілька місяців, а іноді і років. Це надасть позичальникові час, на погашення боргу іншим способом.
 • Оскарження виконавчих написів нотаріуса.
 • Викуп боргу і погашення його зі знижкою. Юридичні компанії, які надають таку послугу, повинні мати ліцензію на факторинг.

Повністю погасити борг, сплативши його частину, реально.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЮРИСТИ ПО КРЕДИТАХ

Залежно від обставин, юристи можуть запропонувати й інші варіанти вирішення боргових проблем.

Звертайтеся по допомогу в юридичну компанію ПІК. Вона працює по всій Україні, має ліцензію на факторинг, спеціалізується саме на захисті прав позичальників. За 10 років роботи юристи компанії, списали мільйонні суми боргів і допомогли тисячам позичальників.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн