Юридична компанія «ПІК»

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА З ПРОСТРОЧЕНИХ КРЕДИТІВ

Адвокат за кредитами онлайн при зверненні боржників банків та МФО насамперед проводить консультацію, аналізує ситуацію, вивчає документи.

У деяких випадках позичальникам цілком достатньо консультації та надання на подальше плану дій, згодом людина діє за наміченим планом самостійно. Іноді не обійтися без комплексу юридичних послуг, які включають взаємодію з кредитором або колекторами, підготовку позову або відкликання на позов до суду, участь у судових засіданнях та закритті виконавчого провадження.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Консультація по кредиту

Консультація адвоката за кредитами необхідна на різних етапах, прострочення боргу банку чи мікрофінансової організації, зокрема, коли:

 • накопиченні величезних сум відсотків, штрафів та пені;
 • загрози та маніпуляції колекторів;
 • одержання повістки до суду;
 • відкритті виконавчого провадження за рішенням суду (у тому числі заочному) або виконавчого напису нотаріуса;
 • арешт майна (нерухомості, транспортного засобу) та банківських рахунків, примусовому списанні грошей із зарплатної чи соціальної картки.

Звертатися за допомогою до юриста ніколи не пізно, навіть якщо ви програли суд чи вас хочуть виселити із заставного житла.

До відома! Консультація юриста за кредитом – перший крок на шляху вирішення питання із проблемним кредитом. Від вибору юридичної компанії та фахівця багато в чому залежить ваша можливість захистити свої права та подальшу долю.

Допомога адвоката з кредитів

Допомога юриста за кредитами онлайн у багатьох випадках є єдиною зачіпкою та надією у скрутній ситуації, коли борг обростає штрафами та пенями, а платити його нічим. Повірте, вихід завжди знайдеться, і чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим легше буде вийти із скрутного становища.

Банки та МФО, а також колектори, намагаючись отримати максимальну вигоду та користуючись необізнаністю в юридичних питаннях позичальників та поручителів, виходять за рамки правового поля. Залучення до процесу кредитного юриста дозволить припинити неправомірні дії щодо позичальника чи поручителя.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Допомога юриста по кредиту – момент, який не варто нехтувати при вирішенні будь-якого питання з боргами. Витративши досить посильну суму, ви уникнете більш істотних витрат, пов’язаних зі сплатою штрафів, виконавчим провадженням та судовими витратами.

Безкоштовна консультація щодо кредитів

Безкоштовна консультація юриста з кредитів допоможе вам лише загалом прояснити ситуацію та позначити дуже розпливчасті перспективи. Тобто розгорнуті відповіді на ваші запитання ви не отримаєте.

Якщо бажаєте отримати детальні рекомендації та дізнатися, в якому напрямку вам варто рухатись, консультація коштуватиме лише 300 гривень. За 999 гривень на місяць можна замовити послугу «Адвокат за кредитами МФО», в рамках якої ми допоможемо поступово розплутати цілий ланцюжок кредитів та мікрозаймів.

Важливо! Безкоштовна консультація юриста по кредиту потрібна для того, щоб знати, які юридичні послуги вам можуть знадобитися, і відповідно розрахувати майбутні витрати.

Консультація кредитного юриста онлайн

Юрист із кредитів онлайн, вивчивши кредитний договір та інші документи, глибоко проаналізувавши ситуацію, порадить варіанти найбільш правильного та вигідного шляху вирішення проблеми:

 • відстрочення або реструктуризацію кредиту;
 • укладання світової з кредитором зі списанням частини боргу;
 • викуп заборгованості третьою особою;
 • оскарження вимог кредитора та виконавчого листа у суді.

Окремо можете замовити послуги з представлення ваших інтересів у переговорах з кредитором, колекторами, а також у суді.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Онлайн юрист з кредитів надає консультації щодо беззаставних споживчих та іпотечних кредитів у банку, позик у МФО. Рекомендуємо отримати попередню консультацію перед укладанням договору.

Юрист з прострочених кредитів

Допомога юриста за простроченими кредитами дасть вам можливість не платити грабіжницькі відсотки, пеню та штрафи, уникнути конфіскації нерухомого майна або авто або примусового списання грошей з банківських карток.

Юридична консультація щодо прострочених кредитів у компанії «ПІК» гарантовано допоможе вам відстояти свої права та стане першим кроком на шляху до свободи від боргової ями.

Онлайн консультація юриста щодо кредиту!

Консультація юриста щодо кредиту! Юридична консультація щодо прострочених кредитів. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Иван

  30.01.2022 в 17:31

  День добрый. Имею кучу кредитов,. И не могу сейчас расплатиться. Нужна ваша консультация и помощь.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   01.02.2022 в 14:45

   Здравствуйте, конечно поможем. Свяжитесь по телефону.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн