Юридична компанія «ПІК»

Консультація юриста по прострочених кредитах

Це коротка консультація юриста по простроченим кредитам у співпраці з компанією ПІК і Вами, в залежності від кількості кредитів і дій МФО, банків або колекторських агентств.

ЧИТАТИ ЩЕ: БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО МІКРОЗАЙМУ

Договір на послугу адвокат по кредиту МФО

Для початку ви можете отримати безкоштовну консультацію по кредитах. Повна консультація по кредитах МФО коштує 200 грн. Послуга “Адвокат по кредитах”, вартість послуги від 599 грн. в місяць. Підійде тим клієнтам, у кого багато мікропозик, є прострочення і немає можливості сплачувати нараховані відсотки і штрафи. Як говориться, попали в “боргову яму” за кредитом.

 • Усунення психологічного тиску, розвіюємо міфи і обман колекторів;
 • Усунення ризику притягнення Вас до кримінальної відповідальності;
 • Консультація в цілому, за всіма наявними кредитами;
 • Стратегія по кожному кредиту окремо(наприклад платити чи не платити і ін);
 • Супровід цивільної листування і мінімізація тиску колекторів або кредитора (заяви, прохання, пропозиції);
 • Доступ до онлайн чату і групу для консультацій.

Зауважимо, що мова не йде про миттєве припинення дзвінків або інших дій кредитора, тиск може навіть посилитися. Термін дії договору може становити до 1 року і більше. Користуючись послугою, ми спільно з боржником позбавляємося від усіх кредитів, а саме:

 • викуповуємо після продажу колекторам за мінімально можливу суму;
 • укладаємо мирову угоду з кредитором;
 • ініціюємо судовий розгляд і погашаємо позику за рішенням суду(судові засідання оплачуються окремо).
 • оскаржуємо сам кредитний договір, якщо є підстави( строк позовної давності, помилки у кредитному договорі).

Вам звичайно для цього знадобляться кошти, але їх ви зможете зібрати відмовившись від безглуздих щомісячних платежів за кредитами. Просто дайте собі відповідь на просте питання. У Вас 2 – 5 або більше кредитів і борг 25000 грн. Кожен місяць ви погашаєте прострочення штрафи та пені у 2000 грн. при цьому борг тільки зростає. Є сенс платити далі? Але ви боїтеся наслідків несплати? Ось для цього і потрібен адвокат по мікропозикам, перестати боятися і діяти у правовому полі та відповідно до законодавства України. Ми контролюємо 5 ваших кредитів за 599 грн. в місяць, вартість послуги якщо ми беремо в роботу більше 5 кредитів 1000 грн. на місяць.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО КРЕДИТАХ

Договір на викуп кредиту у колекторів або факторинговій компанії

Викуп кредиту у колекторів має на увазі те, що кредит вже купила інша компанія. У вас змінився кредитор, ви брали гроші в КРЕДИТ БАНДИТ, а з вас їх тепер вимагає компанія БАНДИТ КРЕДИТ. Вони купили ваш борг і тепер можна вести переговори щодо викупу вашого боргу у колекторів.

Коротенько, борг можна викупити за 30-50 % від тієї суми, яку ви винні

 • Процес узгодження ціни викупу і термінів займає приблизно 7 робочих днів.
 • Вартість 10% від суми погашення.
 • Сума боргу не менше 5 000 грн. по одному кредиту.

Не всі компанії відразу продають борги або дають можливість закрити кредит зі знижкою, одним потрібен час, іншим, більше грошей, тоді потрібно посилювати ваші позиції, довести кредитору, що більше він не отримає і вийти з пропозицією ще раз. Якщо це не працює, вам потрібен інший договір.

Договір на представлення інтересів боржника в суді

Багато МФО та колекторські компанії лякають боржників судом і виконавчою службою, на вас подали в суд,- кажуть вони. Що робити? – думаєте ви. Суд – це не кінець світу і не в’язниця. Це те місце, де кредитор і боржник з’ясовують, хто, скільки і кому винен і правда не завжди на стороні кредитора, боятися судів не варто.

Відкрито виконавче провадження, вас внесли в реєстр боржників,- кажуть колектора. Що робити? – думаєте ви. Навіть якщо це так і є, процес стягнення ще займе деякий час, оскаржити рішення суду, дії виконавчої служби теж можна

Через суд можна:

 • оскаржити кредитний договір в цілому, визнати недійсним;
 • оскаржити рішення суду про стягнення суми боргу;
 • оскаржити суму боргу, відсотки, штрафи, пеню;
 • отримати рішення суду і сплатити борг відповідно до цього рішення.

Судів не потрібно боятися. Вам лише потрібен адвокат, який буде на вашій стороні.

Вартість послуги: 2000 грн. (консультація, вивчення кредитного договору, позовна заява в суд, перше засідання)

Представлення інтересів в суді від 1000 до 1500 грн. за одне судове засідання, в залежності від місця проживання.

Звертайтеся, консультація фінансового юриста, допоможе вам вирішити проблему позик назавжди.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн