Юридична компанія «ПІК»

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО КРЕДИТАХ

Скільки коштують послуги кредитного адвоката – запит пишуть люди, які зіткнулися із кредитними проблемами та шукають допомоги адвоката, щоб вирішити проблему, можливо, вже в суді.

В Україні адвокат по кредитах дуже затребуваний, так, купа криз та нестабільна економічна ситуація, епідемія, а тепер уже й війна, зробили неплатоспроможними багатьох. Можливо, і вас, наш читач. Чи завжди ціна кредитного адвоката є основним фактором для ухвалення рішення на користь того чи іншого фахівця та як зробити правильний вибір?

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Послуги адвоката по кредитах

На жаль, в Україні адвокати мають невелику професійну етику, а суди лобіюють інтереси банків та фінансових компаній, і впоратися з проблемою невиплаченого кредиту складно. Яка ціна за послуги кредитного адвоката є адекватною?

Скажімо відразу, що в маленьких містах адвокатів по кредитам практично немає, за діяльністю компанії, нам з багатьма доводиться спілкуватися. Так, вони можуть почитати практику, написати позов, але в протистоянні, а судовий процес це протистояння, багато моментів може бути втрачено, через відсутність досвіду в подібних справах, а ціна послуг кредитного адвоката буде більшою через відсутність конкуренції.

До відома. Якщо ви з невеликого міста, то краще знайдіть компанію, яка працює по всій Україні. Це наша суб’єктивна думка, ми не хотіли нікого образити. Просто порада.

Послуги адвоката за кредитами: ціни

У великих містах ситуація трохи краща, є професіонали, ціни різні, є “високі” та “низькі”. Прайс на послуги звичайно є у більшості, але сказати точно “до копійки” скільки коштуватиме захист боржника, ніхто не зможе. Судовий процес може зайняти роки і весь цей час вам доведеться сплачувати за послуги адвоката.

Тепер про профанів, яких з адвокатською скоринкою – безліч. Багато хто береться за все: кримінал, податкові та земельні суперечки, сімейні та спадщина, кредити та позики – можуть все. Основне завдання таких спеців, якщо не йдеться про велике адвокатське об’єднання, взяти у вас передоплату або хоча б гроші за консультацію.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Відповіді ви повинні отримати після того, як у вас попросять усі документи, кредитний договір, іпотечний договір, договір застави та інше. Якщо адвокат відразу починає озвучувати варіанти та вартість – краще розлучитися.

Вартість послуг кредитного адвоката

Уклавши договір з адвокатом або юридичною компанією, ви повинні отримати відповідь на своє головне питання – як вам позбутися кредиту. Якщо ви шукали адвоката з іпотеки, вам потрібна відповідь чи вдасться зберегти квартиру або це неможливо, а можна лише відстрочити стягнення. Адвокат з автокредиту має допомогти зберегти машину чи мінімізувати втрати. Щодо мікропозики, що робити з колекторами і як бути із позикою.

Гарний кінець поганої історії можливий, головне знайти хорошого адвоката по кредитах, вартість послуг кредитного адвоката не завжди має вирішальну роль. Кредит можливо і швидше за все доведеться виплатити, але суму грамотний адвокат може зменшити вдвічі, а то й «помножити на нуль».

З повагою до всіх юристів та адвокатів. Юридична компанія “ПІК”.

Яка ціна консультації адвоката по кредитах?

Послуги адвоката по кредитах. Послуги адвоката по кредитних справах. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн