Юридична компанія «ПІК»

Адвокат по займам

Погіршення економічної ситуації в країні призвело до того, що загальний обсяг проблемних боргів збільшується. Частина українців активно отримує мікропозики, навіть не замислюючись про те, як буде їх виплачувати. Люди, які розрахували свої можливості, теж виявляються неплатоспроможними – передбачити втрату роботи або хворобу практично неможливо. З’ясуємо, навіщо неплатоспроможним позичальникам потрібен адвокат по проблемних кредитах, і куди звернутися за допомогою.

ЧИТАТИ ЩЕ: АДВОКАТ ЗА КРЕДИТАМИ МФО

Як правильно вирішувати кредитні проблеми

Багато позичальників, втративши можливість платити, опускають руки і не вживають ніяких дій. Частина боржників при цьому впевнена, що проблема, чарівним чином, вирішиться сама. На жаль, цього не станеться. Кредитор ніколи не відмовиться від належної йому суми разом з відсотками, штрафами і пенями. Законодавство на стороні кредиторів і заплатити доведеться все одно.

Процес стягнення боргу можна умовно розділити на дві стадії:

 • колекторську;
 • законну.

Адвокати з кредитних питань потрібні неспроможним позичальникам на обох стадіях процесу.

На колекторській стадії, кредитор прагне отримати борг швидко. Для цього застосовується залякування боржника, позбавлення його і його родичів спокою, широке інформування кола спілкування позичальника про наявність у нього боргових проблем. Велика частина таких дій балансує на межі закону або навіть переступає її. Адвокат через кредитні борги, вже самим фактом своєї появи в справі, знижує інтенсивність незаконних дій, для цього пишуться заяви і скарги.

Варіант стягнення боргу за законом більш тривалий і витратний, але рано чи пізно кредитор переходить до нього. Для цього отримують рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі. Будь-який з цих документів є підставою для звернення до виконавчої служби. Далі слідує арешт майна, його конфіскація і розпродаж.

Адвокати по кредитах здатні не тільки уповільнити процес вилучення майна боржника, але і запропонувати щадні методи погашення боргу. Добре працює схема викупу боргу через посередника, що має ліцензію на факторинг. Є й інші варіанти. Який з них застосуємо в конкретному випадку, адвокат визначить в процесі консультації.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АДВОКАТ ПО КРЕДИТНИМ БОРГАМ

Де шукати захисника інтересів боржника

Хороший адвокат по проблемних кредитах потрібен багатьом, але знайти його буває непросто. Потрібен фахівець, який зробив вирішення боргових проблем основний своєю спеціалізацією і має позитивний досвід вирішення труднощів, наявних у позичальників.

Юридична компанія ПІК. Компанія понад 10 років займається саме кредитними проблемами своїх клієнтів і має ліцензію на факторинг. За час роботи списані мільйонні суми боргів та надано допомогу тисячам клієнтів. Зверніться в ПІК за консультацією і переконайтеся, що ваша проблема може бути вирішена.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн