Юридична компанія «ПІК»

Адвокат по мікрозаймам

Хочемо пояснити для тих хто думає укладати договір з адвокатом за своїм мікрокредитів, хочемо відразу ще раз розповісти, за що ви платите гроші і що в підсумку отримаєте.

ЧИТАТИ ЩЕ: АДВОКАТ ЗА КРЕДИТАМИ МФО

Ніхто не може позбавити вас від телефонних дзвінків колекторів миттєво.

Якщо ваша мета позбутися від дзвінків, ми це зробити не зможемо, на початковому етапі точно. Особливо у тих у кого багато кредитів, на сьогоднішній день рекорд 48 мікропозик у однієї людини. Ми займаємося тільки 5 кредитами по одному клієнту за 599 грн. на місяць, якщо ми беремо в роботу більше ніж 5 кредитів ви сплачуєте 1000 грн. на місяць.

Є клієнти, які кажуть телефонуйте в колекторське агентство я ж вам заплатила за це!!! Ні ми не беремо у вас гроші за спасіння від дзвінків!! Цього не можна зробити миттєво.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО КРЕДИТАМ

Детальніше, щоб ви зрозуміли

Адвокат дзвонить колекторам, що він говорить? Не телефонуйте моєму клієнту, а то ми подамо на вас в суд. Їм плювати. У кредитних компаніях працюю менеджери по змінах, це вони відповідають по телефону, думаєте їм мало загрожують?

Подамо в поліцію. Що ми напишемо? Про те, що телефонують і вимагають з вас борг? Вони мають на це право. У поліцію потрібні докази шантажу і погроз, номери телефонів та час дзвінків, це повинні зібрати ви, докази протиправних дій, а ми грамотно складемо заяву в поліцію на колекторів і ви подаете.

Якщо колекторська компанія позвонить, звичайно ми приймаємо дзвінок і поговоримо про перспективи і пошуку компромісу по вашому боргу.

Що ми робимо для вас, ми хочемо позбавити вас від цих кредитів. Зрозумійте ваш борг буде продаватися від колекторів до колекторів, від компанії до компанії, так до нескінченності, а борг буде весь час зростати.

Ще раз повторимо, що входить в послугу адвокат по мікропозикам МФО в Україні.

У вартість послуги входить:

 • Усунення психологічного тиску, розвіюємо міфи і обман колекторів;
 • Усунення ризику залучення Вас до кримінальної відповідальності;
 • Консультація в цілому, по всім наявним кредитам;
 • Стратегія по кожному кредиту окремо (наприклад платити чи не платити і ін.);
 • Написання скарг на МФО;
 • Написання заяв на МФО;
 • Супровід громадянського листування і мінімізація тиску колекторів або кредитора (заяви, прохання, пропозиції, скарги);
 • Доступ в онлайн чат і групу для консультацій.

Що ви отримаєте:

 • Контроль судових процесів щодо боржника (перевірка повідомлень і повісток до суду на справжність, консультації по судовим процесам)
 • Контроль виконавчих проваджень щодо боржника (перевірка повідомлень і повісток виконавця або виконавчої служби, взаємодія з виконавцями);
 • Перевірка на наявність арештів та обтяжень на майно, рахунки боржника, перевірка в реєстрі боржників;
 • Вам не обмежать виїзд за кордон;
 • Ви будете знати, що робити, коли вам телефонують з погрозами;
 • Ви будете знати, що відповісти на письмові погрози колекторів;
 • Ваші родичі будуть знати, що відповідати, коли їм дзвонять по вашому кредиту;
 • Великий обсяг корисної інформації на тему захисту від колекторів.

Ось про що йде мова, ми не хочемо вас дезінформувати або як ось обманювати. Розуміємо, що навіть 599 грн. за наші послуги, для вас це гроші. Ми НЕ ОБІЦЯЄМО припинити телефонний терор, зрозумійте. Ми робимо свою роботу як юридична компанія, наша мета позбавити вас від кредитів.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн