Юридична компанія «ПІК»

АДВОКАТ МФО

Якщо потрібно знайти спосіб вигідно закрити проблемний борг, захиститися від тиску колекторів, вам допоможе адвокат по мікозаймам.

Звернувшись до юриста, ви, звичайно, не отримаєте секретної інструкції, яка дозволить взагалі не віддавати гроші МФО або миттєво відсікти погрози колекторів. Зате ви знатимете, як законним чином захистити свої права, припинити накопичувати надмірні суми відсотків і штрафних санкцій і зможете уникнути або знайти вихід із боргової ями.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Адвокат з кредитів МФО

Адвокати з МФО надають різнопланову правову допомогу:

 • надають консультації з кредитів (у тому числі оформлених онлайн) та мікрозаймів, навіть якщо боржник набрав багато кредитів;
 • розробляють стратегію погашення кожного кредиту;
 • супроводжують взаємодію боржника з кредиторами та колекторами (беруть участь у листуванні, спілкуються по телефону тощо);
 • складають скарги та заяви на МФО до контролюючих органів.

Юристи компанії «ПІК» роблять аналіз усіх кредитних заборгованостей, розробляють план погашення кредитів та нададуть всебічну підтримку боржнику.

До відома! Адвокат із позик МФО у межах надання послуги проводить роз’яснення щодо реалізації загроз колекторів притягнути боржника до кримінальної відповідальності та інших маніпуляцій, роз’яснює та дає консультації у тому, як реагувати на психологічний тиск.

Адвокат по позиках МФО

Ми отримуємо сотні звернень у ситуаціях, коли кредитор чи колектори пропонували закрити борг із значною знижкою, але насправді кредит нікуди не подівся, а заборгованість продовжила зростати. Адвокат по займам допоможе вибратися із замкнутого кола. Замовивши послугу, ви отримаєте:

 • вичерпну інформацію про наявність щодо боржника судового позову, виконавчого провадження;
 • готові результати перевірки у Реєстрі боржників, наявності арештів та обтяжень майна, банківських рахунків;
 • план дій при загрозах колекторів вам чи вашим родичам.

Ви зможете позбутися заборгованостей без переплат, уникнути нових боргів.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Адвокат за кредитними займами дасть вам необхідний обсяг корисної інформації та рекомендацій. Проте варто розуміти, що якщо позик багато, моментально питання не вирішується, потрібно набратися терпіння і діяти згідно з планом.

Адвокат із займів МФО Україна

Адвокат МФО юридичної компанії «ПІК» першу консультацію надає безкоштовно. Ця консультація потрібна, щоб прийняти рішення щодо самостійного захисту або замовлення юридичної підтримки.

Якщо кредит один, ви можете розібратися з ним самі, але при 2 і більше позиках без підключення до справи адвоката не обійтися. Заплативши цілком підйомну суму фахівцеві, ви уникнете ще більших витрат, заощадите час та нерви. Наше завдання – ваша довгоочікувана свобода від кредитного тягаря.

Допомога юриста з МФО!

Юридична допомога із МФО! Адвокат по мікрозаймам. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн